< < TEK-ÇİFT/YÜKSELTME SINAVLARI

TEK-ÇİFT/YÜKSELTME SINAVLARI

04 February 2021

TEK-ÇİFT/YÜKSELTME SINAVLARINA BAŞVURACAK ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE!

 

Tek-Çift/Yükseltme Sınavlarına başvuracak öğrenciler, bölümlerinin web sayfasında bulunan "Formlar ve Dilekçeler" kısmında yer alan dilekçe formatını kullanarak başvuruda bulunacaklardır.

 

Sınava girecek öğrenci; dilekçesinin çıktısını alıp imzaladıktan sonra pdf formatına dönüştürdüğü dilekçe ve kendi sistemleri üzerinden temin edilen imzasız mezuniyet transkriptleri (kesinlikle detaylı transkript olmayacak) ile birlikte aşağıda belirtilen ilgili bölümün e-posta adreslerine en geç 10 Şubat 2021 Çarşamba günü saat 12:00'a kadar göndermeleri gerekmektedir.

 

Dilekçe ve mezuniyet transkripti belirtilen e-posta adreslerine atıldıktan sonra ilgili bölüm sekreterliğince danışman öğretim üyelerine (dilekçelerde her öğrenci danışman öğretim elemanının ismini belirtmelidir) gönderilecek ve onaylar alındıktan sonra öğrencilerimiz sınava girmeye hak kazanacaklardır. Bu süreçte öğrencilerimizin danışman öğretim elemanlarıyla da temasta bulunarak imzaların tamamlanması hususunda teyit almaları önem arz etmektedir.

 

Belirtilen tarihe kadar dilekçelerini teslim etmeyen öğrencilerimiz için program hazırlanamayacağı içini öğrencilerimizin yukarıda açıklanan hususlarda özenli olmaları önem arz etmektedir. Tek-çift/yükseltme sınavlarına başvuran ve onaylanan öğrencilerimizin sınav tarihleri web sayfaları üzerinden ilan edilecektir.

 

Öğrencilerimize önemle duyurulur.

 

Mail adresleri :

Bilgisayar Mühendisliği : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Çevre Mühendisliği : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Gıda Mühendisliği : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Elektrik Elektronik Mühendisliği : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Makine Mühendisliği : This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ANNOUNCEMENTS

Top