İdari Personel

Rektörlük Sant. Tel: (0374) 254 10 00     

 

     MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İDARİ BİRİMLER
  Görevi Unvanı İsim Soyisim Dahili E-Posta
  Fakülte Sekreterliği Fakülte Sekreteri Rahmi TEMEL 5804 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   İdari İşler Şef Büşra EGE 5805  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Personel İşleri Bilgisayar İşletmeni Burcu DEMİRTAŞ 5805 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 

Özel Kalem Büro Personeli Melis Duygu TUTAR 5801 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Mutemet Bilgisayar İşletmeni Gönül MUTLU 5813 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Bölüm Sekreterliği Bilgisayar İşletmeni Merve GÜRSOY 5816 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Bölüm Sekreterliği Bilgisayar İşletmeni Muhammed UĞUR 5815 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Bölüm Sekreterliği Bilgisayar İşletmeni Murat ALAKOÇ 5814 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Elektrik Teknisyeni Mühendis Şenol GÜL 5811 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Makine Teknisyeni Teknisyen Serkan BİLGE 5819 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Taşınır Kayıt Yetkilisi Bilgisayar İşletmeni Ali İzzet ÖRER 5812 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.tr
  Hizmetli Sürekli İşçi Lütfiye KARABAŞ 5809 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
  (Ücretsiz İzinli) Sürekli İşçi Canfeda SARI 5809 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
  Hizmetli Sürekli İşçi Sedat ÖZER 5839 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
  Hizmetli Sürekli İşçi Nurdan KIRLIOĞLU 5809 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Top