İdari Personel

Rektörlük Sant. Tel: (0374) 254 10 00     

 

     MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ İDARİ BİRİMLER
  Görevi Unvanı İsim Soyisim Dahili E-Posta
  Fakülte Sekreterliği Fakülte Sekreteri Rahmi TEMEL 4804 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
   İdari İşler Şef Büşra EGE 4821  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Personel İşleri Bilgisayar İşletmeni Burcu DEMİRTAŞ 4805 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
  Özel Kalem Bilgisayar İşletmeni Ali İzzet ÖRER 4801 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Evrak Kayıt Bilgisayar İşletmeni Uğur AHİ 4805 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Mutemet Bilgisayar İşletmeni Gönül MUTLU 4813 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Bölüm Sekreterliği Bilgisayar İşletmeni Pelin KARA 4815 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Bölüm Sekreterliği Bilgisayar İşletmeni Merve Mühürcüoğlu 4816 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Bölüm Sekreterliği Bilgisayar İşletmeni Muhammed UĞUR 4815 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Staj ve Otomasyon Bilgisayar İşletmeni Murat ALAKOÇ 4814 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Taşınır Kayıt ve Kontrol Yetkilisi Bilgisayar İşletmeni Yusuf KURUKAN 4812 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Elektrik Teknisyeni Mühendis Şenol GÜL 4811 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Makine Teknisyeni Teknisyen Serkan BİLGE 4819 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  Hizmetli Sürekli İşçi Kadir ARABACIOĞLU 4809 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
  Hizmetli Sürekli İşçi Lütfiye KARABAŞ 4809 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
  (Ücretsiz İzinli) Sürekli İşçi Canfeda SARI 4809 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
  Hizmetli Sürekli İşçi Sedat ÖZER 4809 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
  Hizmetli Sürekli İşçi Nurdan KIRLIOĞLU 4809 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Top