İdari Personel

Rektörlük Sant. Tel: (0374) 254 10 00        

Adı Soyadı Unvanı / Görevi Dahili Numara E-posta
Rahmi TEMEL Fakülte Sekreteri  4804 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Ali İzzet ÖRER Bilgisayar İşletmeni / Özel Kalem   4801  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Pelin KARA Bilgisayar İşletmeni / Bilgisayar Müh. ve Makine Müh. Bölüm Sekreterlikleri  4815 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Merve MÜHÜRCÜOĞLU Bilgisayar İşletmeni / Gıda Müh. ve Elektrik Elektronik Müh. Bölüm Sekreterlikleri  4816 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Burcu DEMİRTAŞ  Bilgisayar İşletmeni / Personel İşleri  4805 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Muhammed UĞUR Bilgisayar İşletmeni / Çevre Müh., Endüstri Müh. , İnşaat Müh. ve Kimya Müh. Bölüm Sekreterlikleri   4815-4814

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Gönül MUTLU Bilgisayar İşletmeni / Mutemet (Maaş İşlemleri)  4813 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Büşra EGE Şef / -

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Şenol GÜL Teknisyen   4811 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Serkan BİLGE Teknisyen   4819 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
Yusuf KURUKAN Bilgisayar İşletmeni / Satın Alma Sorumlusu 4812 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 

Top