"ENGINEERS SUMMIT" ETKİNLİK DUYURUSU

"ENGINEERS SUMMIT" ETKİNLİK DUYURUSU

02 Ocak 2023

Değerli öğrenciler,

 

İşveren markası stratejilerinin belirlenmesi, genç yetenek kazanımı, üniversite öğrencilerine yönelik pazarlama faaliyetleri ve kampüs etkinlikleri konusunda firmalara destek veren Gençlik İletişim Ajansı BadiWorks firmasının düzenleyeceği Engineers Summit etkinliği ile ilgili duyuru detayları aşağıda yer almaktadır:

 

Her ikisi de Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi’nde (İstanbul) ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinlik hibrit yapılacak olup yüz yüze katılım 300 kişi ile sınırlıyken etkinliği online olarak izlemek mümkün olacaktır.

 

18 Ocak 2023 tarihinde gerçekleşecek olan Engineers Summit, Endüstri Mühendisliği başta olmak üzere tüm mühendislik alanlarına yönelik planlanmış ve geleceğini kurumsal firmalarda şekillendirmek isteyen; sektöre ilgi duyan öğrenciler, yüksek lisans öğrencileri ile yeni mezun öğrencilere yönelik bir etkinlik.

 

Etkinliğe katılım gösteren öğrenciler katılım sertifikası almaya hak kazanmakla birlikte; network ve deneyim elde etme fırsatı bulacaklardır.

 

 

Engineers Summit:

 

Geleceği Tasarlayan Mühendisler Bu Zirvede Buluşuyor!

 

Sertifika ve yüz yüze katılım imkanı bulunan Engineers Summit sektörün en büyük isimlerini bu etkinlikte öğrencilerle buluşturuyor.

 

Pek çok firmanın teknik ve üst düzey yöneticilerini ağırlayacağımız etkinliğimize katılarak mühendislik alanında geleceğin fırsatlarını keşfedebilir ve network imkanı sayesinde kendinize daha mezun olmadan kariyer kapılarını açabilirsiniz.

 

Başvuru Linki: https://etkinlik.ogrencikariyeri.com/

 

Top