< < BAŞAKŞEHİR LIVING LAB INOVASYON-9 YARIŞMASI
-->

BAŞAKŞEHİR LIVING LAB INOVASYON-9 YARIŞMASI

04 Kasım 2022

Başakşehir Belediyesi İnovasyon ve Teknoloji Merkezi (Başakşehir Living Lab) olarak girişimcilik ekosisteminin gelişmesi ve vatandaşlarımızın girişimciliğe yönelmesini teşvik etmek amacıyla her yıl İnovasyon Yarışması düzenlenmektedir. Ortaokul, lise, üniversite, akademisyen kategorisi olmak üzere girişimci projelerinin toplandığı ve ödüllendirildiği bu yarışmayı Ülkemiz genelinde yaygınlaştırmak ve yarışmaya katılım düzeyini arttırma hedeflenmektedir. Yerli ve Milli üretimi destekleyen bu anlayışla İnovasyon Yarışması 9'a katılım için aşağıda verilen linke tıklayabilir ve ekte verilen şartnameye ulaşabilirsiniz.


Katılım Linki :

https://basaksehir-livinglab.com/BLL/blog/2022/03/25/basaksehir-living-lab-inovasyon-yarismasi-9/

 

1- ORGANİZASYON

Bu yıl 9.’su  düzenlenen İnovasyon Yarışması 9 Başakşehir Belediyesi ve Başakşehir Living Lab tarafından düzenlenmektedir.

2-AMAÇ

Ortaokul, lise, yüksekokul, lisans ve lisansüstü öğrencileri, öğretmenler (orta eğitim öğretmenleri) ve akademisyenler (araştırma görevlileri, öğretim görevlileri, öğretim üyeleri) arasında yenilikçi projeler  üreten girişimcileri desteklemek ve teşvik etmektir.

3- KONU

Katma değeri yüksek, çözüm odaklı, özgün tasarımlı ve yenilikçi projelerin hayata geçirilmesi amacıyla desteklenmesidir.

 4- KİMLER KATILABİLİR

Ortaokul, lise, yüksekokul, ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencileri, öğretmenler (ilk ve orta öğretim öğretmenleri) ve akademisyenlerin (araştırma görevlileri, öğretim görevlileri, öğretim üyeleri) katılımına açıktır.

  • Ortaokul Kategorisi: ( 5.- 8. Sınıflar)
  • Lise Kategorisi: (9. – 12. Sınıflar)
  • Üniversite ve Yüksekokul Kategorisi,
  • Akademisyen / Öğretmen Kategorisi,
Top