TEİN TEKNOLOJİ FİRMASINDAN EĞİTİM ve İŞ OLANAKLARI

18 Mayıs 2022

Bin 500 Üniversite Öğrencisi veya Mezununa

10 bin TL maaş ile İş İmkanı

 

Tein Teknoloji firması, üniversitede okuyan veya mezun olmak üzere olan öğrencilere ulaşıp, yurtdışına gitmelerini önlemek için 1500 yazılımcıyı işe almaya hazırlanıyor. Bolu İzzet Baysal Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Şehir Kampüsü Konferans Salonunda gerçekleştirilen sunumda, şirketin işleyini ve aradıkları özellikleri öğrencilerle paylaşan Tein Teknoloji, ilk günden 500 başvuru aldı. Öğrenci veya mezun olmasına bakılmaksızın kendileriyle çalışacak yazılımcılara 10 bin TL’den 100 bin TL’ya kadar maaş kazanma şansı vereceklerini belirten Tein Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Aydın, “Amacımız beyin göçünü engellemek. İnanılmaz yetenekli gençlerimiz var ve bunları gerek çalıştığımız bakanlıklarda gerekse de özel şirketlerde değerlendirmek istiyoruz” dedi.

 

Yazılımcı Akademisi ile Sınırsız Eğitim

 

Gençlerin yurtdışına gitmeden de eğitim ve yüksek maaş alabileceklerini belirten Aydın, “Bünyemize kattığımız yazılımcıları önce yoğun ücretsiz bir eğitimden geçiriyoruz. Sonra ise işe başlatıyoruz. Ancak işe başlamış olması bir daha ücretsiz eğitim alamayacağı anlamına gelmiyor. Onlar için özel Yazılımcı Akademisi’ni kurduk. Yazlımcılarımıza yazılımla ilgili her türlü konu da ücretsiz eğitim alma hakkı tanıyoruz. Çünkü teknoloji ve yazılım dünyası aktif olarak değişen bir platform ve yeni gelişmelerden haberiniz olmaz ise iş dünyasında ayakta kalamazsınız. Biz de yazılımcılarımıza özgürce ayakta kalma şansı tanıyoruz” diye konuştu.

 

Non Stop İş İmkanı ve

Hisse Senedi Hediye Ediyorlar

 

İster bir kuruma bağlı istenirse de proje bazlı çalışma imkanı tanıdıklarının altını çizen Tein Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Aydın, bankalar, bakanlıklar ve özel kurumlarla iş birliği içerisinde olduklarını belirtti. Bünyelerinde bulunan yazılımcılara non stop iş imkanı tanıdıklarını söyleyen İbrahim Aydın, “Gençlerimiz çok değerli ve kıymetli. Yurtdışında tanınan her imkanı şirket bünyemizde çalışanlarımıza tanıyoruz. Hatta 2023 yılında halka arz olacağız ve çalışanlarımızı da şirketimize ortak yapmak için hisse senedi hediye edeceğiz” dedi.

 

Top