2020-2021 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ONLİNE AKADEMİK KURUL TOPLANTISI
-->

2020-2021 MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ONLİNE AKADEMİK KURUL TOPLANTISI

04 Mart 2021

Fakültemiz 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Kurul toplantısı 23.02.2021 Salı günü saat 14:00’te, Rektör Yardımcımız Sayın Prof. Dr. Kamil Gürel, Dekanımız Sayın Prof. Dr. Ömer ÖZYURT, Bölüm Başkanları ve Fakültemiz öğretim elemanlarının katılımıyla online yapıldı.

 

Akademik Kurul toplantısının açılış konuşmasını yapan Dekanımız Prof.Dr. Ömer Özyurt yapmış olduğu sunumda; Fakültemizin misyonu, vizyonu, amaç ve hedefleri, fiziki altyapısı, bölüm sayıları, akademik ve idari personel sayıları, Fakültemizin bilimsel/akademik faaliyetleri hakkındaki güncel bilgileri aktardıktan sonra Fakültemiz bünyesinde yapılan Kalite Güvence Sistemi ve MÜDEK akreditasyonu çalışmaları kapsamında bilgiler verdi. Daha sonra ise Üniversitemiz Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Kamil Gürel, Kalite Güvence Sistemi, Özdeğerlendirme ve Özdeğerlendirmelerin geri dönüşleri hakkındaki sunumlarını paylaşarak, Mühendislik Fakültesi Bölümlerinin akreditasyonu konusunda çalışmalara hız verileceğini belirterek sözü Mühendislik Fakültesi öğretim üyelerine bıraktı.

 

Akademisyenlerimizin sunum ve soruları ile devam eden toplantı, 2020 yılında akademik olarak yükselen hocalarımıza verilen teşekkür ve başarı plaketlerinin görselinin gösterimi ile sona erdi.

 

Top